XML

Českoo – Pracovní nabídky

Co je Českoo

Českoo má za cíl občanům České republiky každý den poskytovat aktuální nezkreslené informace přímo od ministerstev, zákonodárců a jiných státních institucí a organizací podílejících se nejen na řízení státu. Jsou zde zahrnuty aktuální informace ze všech oblastí života, od dopravy přes školství až po zdravotnictví a životní prostředí.

Nabídky práce

V oblasti nabídky zaměstnání je cílem Českoo shromáždit a poskytnout ty nejaktuálnější pracovní nabídky z celé České republiky.

Zobrazení

Nabídky práce se budou zobrazovat na třech místech:

Českoo 100 Práce 100 Společnost
výpis 100 nejaktuálnějších zpráv z celé České republiky. Ukázka výpis 100 nejaktuálnějších pracovních nabídek z kategorie Práce. Ukázka výpis nejaktuálnějších pracovních nabídek konkrétní společnosti. Ukázka

<?XML?>.Soubor

Aby mohlo Českoo získat data z webových stránek a následně je jako odkaz zobrazovat ve svém výsledku, je potřeba data z webu předat pomocí XML souboru. Právě díky struktuře souboru XML je možné získat jednotlivá data a pomocí URL odkazu umožnit přechod přímo na konkrétní pracovní nabídku na webových stránkách společnosti. XML soubor se pravidelně aktualizuje na samostatnou url adresu, odkud si Českoo data automaticky v pravidelných intervalech po 15 minut přebírá. Jakákoliv aktualizace dat na webových stránkách se automaticky promítne do výsledného souboru, který Českoo prohledává.

15 minut

Soubory XML jsou automaticky skenovány každých 15 minut. Každá změna na webových stránkách tedy bude na serveru Českoo uvedena nejpozději do 15 minut.

Zdarma napořád

Zveřejňování pracovních nabídek je zcela zdarma a neplatí se žádné vstupní ani jiné poplatky.

Proces

Proces zveřejňování pracovních nabídek probíhá ve čtyřech krocích.

Nový obsah Generování XML Prohledávání Přesměrování
Vytvoření nové pracovní nabídky na webových stránkách. Automatické generování XML souboru. Automatické scenování XML souboru a hledání nových pracovních nabídek každých 15 minut. Přesměrování z Českoo na konkrétní pracovní nabídku.

Postup od přidání nového obsahu až po přesměrování na původní obsah.

Prezentace volných míst

Volná místa budou automaticky prezentována na všech kanálech Českoo.

WWW Mobilní aplikace Facebook Twitter
Prezentace na webovém serveru – Českoo Prezentace v mobilní aplikace – Českoo Prezentace na facebookové stránkce – Českoo Prezentace na twitterovém účtu – ceskoo_cz

Co potřebujete?

K zobrazení volných pracovních míst na Českoo potřebujete pouze vlastní XML soubor a jeho URL odkaz, který nám odešlete níže.

 Vložit <?XML?>

Pošlete nám URL odkaz XML soubor a mi jej zaregistrujeme a zařadíme do příslušné kategorie.

Vložte URL odkaz XML souboru
Bude sloužit pouze ke komunikaci